41

  Wsparcie prowadzenia biura rachunkowego

   WSPÓŁPRACA BIZNESOWA / Dodano 4 miesiące temu przez Roman Janowczyk / 41 wyświetleń

  Uruchomiliśmy platformę ProFirma dla biur rachunkowych, automatyzującą wiele standardowych czynności jakie Państwo wykonujecie w swojej codziennej pracy, która powstała na bazie wieloletniej współpracy naszej firmy z biurami rachunkowymi i przedsiębiorcami.

  Daje ona możliwość przewagi nad innymi biurami rachunkowymi, porzez nowoczesne podejście do prezentacji miesięcznych zestawień dla Państwa klientów i nowoczesnego sposóbu komunikacji. Dzięki temu pracownicy biura są w stanie zaoszczędzić co najmniej 20% swojego czasu, które będą mogli poświęcić np. na śledzenie zmieniających się przepisów podatkowych.

  Poniżej załączam link do strony, gdzie można zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami naszego rozwiązania oraz co bardzo gorąco polecamy, zarejestrowanie się na platformie i sprawdzeniu jej działania (2 miesiące są darmowe bez żadnych zobowiązań).

  W razie jakichkolwiek pytań, problemów zachęcamy do kontatku odpowiadając na tego maila lub dzwoniąc na numer podanych na dole w stopce maila.

  Link do platformy: https://pro-firma.pl
  Link do infografiki przedstawiającej sposób działania platformy: https://pro-firma.pl/jak-to-dziala

  Serdecznie pozdrawiamy,

  Zespół ProFirma

  • Miejscowość : Gdańsk, Cała Polska